Ana Sayfa Güvenlik Kamerası
Güvenlik Kamerası Sistemleri

CCTV Güvenlik Kameraları Gündüz İşinize Destek Olur, Gece Güvenliğinizi Sağlar ...

Dilerseniz iş yerinizde ürün, müşteri ve çalışan güvenliği için tüm olayları "SESLİ ve GÖRÜNTÜLÜ" olarak kaydedebilir, internet üzerinden gece gündüz iş yerinizi CANLI takip edebilirsiniz. Ayrıca tüm hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su basması vb. durumları yeni alarm sistemlerinin önleyici ve haber verici özellikleri sayesinde anında haberdar olabilir, gerekli önlemleri alabilirsiniz.

Evinizde Dadı veya Bakıcı ile Kalan Çocuklarınızı, Bebeklerinizi İnternetten İzleme ...

Sizde çocuklarınızı veya bebeklerinizi CCTV veya IP Kamera sistemleri ile 7/24 izleyebilir "SESLİ ve GÖRÜNTÜLÜ"  olarak her şeyi kaydedebilir, web üzerinden dilediğiniz zaman CANLI izleme yapabilirsiniz.

CCTV Kamera Nedir?

CCTV (Close Circuit Television) teriminin dilimizdeki karşılığı “Kapalı Devre TV"dir. Yani gözetim ve kayıt altına alınmak istenilen bölgenin giriş ve çıkışların kameralar ile kontrolünün sağlandığı sistemlerdir. Ayrıca müşteri sirkülasyonunu ve yönetim organizasyonunu kolaylaştırmak, performansı arttırmak için kurulan sistemlerdir.

IP Kamera Nedir?

IP Kamera gerekli noktaların güvenliği ve gibi farklı amaçlarla uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir. IP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. IP Kamera görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA'nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.

İzmir Güvenlik Kamerası Sistemleri ; Ev, İş yeri, Site, Apartman, Ofis, Dükkan, Depo, Fabrika gibi istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz Güvenlik Kamerası Sistemlerine Peşin fiyatına 6 ay taksitle sahip olabilirsiniz. Yeriniz nerde olursa olsun bizi arayabilirsiniz. İzmir’de ve İzmir’in tüm ilçeleri olan Bornova, Bayraklı, Balçova, Buca, Çiğli, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak, Narlıdere gibi merkezi yerlerde ve aynı zamanda Aliağa, Torbalı, Bayındır, Bergama, Beydağ, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla’da firmamız hizmetinizdedir. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.


güvenlik kamerası, güvenlik kamera sistemleri, cctv kamera sistemleri,  gizli  kameralar, speed dome kamera, gece görüşlü cctv kamera, ccd kamera, ir cctv kamera, zoom kamera, dome kamera, vguard, izmir cctv kamera, cctv kamera sistemi, Cctv kamera sistemleri, Kamera sistemleri, Cctv kamera sistemleri, bebek izleme, çocuk izleme, iş yeri izleme , iş yeri takip, iş takip, ev izleme, iş yeri kamera, iş kamera, iş güvenlik, ev güvenlik, ev kamera, dvr cihaz, dvr sistemi, dvr kamera sistemi, dvr güvenlik kamerası, izmir, ege, gece kamerası, gece görüş, gece güvenlik, çevre güvenlik, gece güvenlik kamerası, gece kamerası, IP kamera, ip kamera, ip izleme, IP izleme, network izleme, ağ üzerinde kamera ile izleme, ağ kamerası, network kamera, cctv sistem, cctv yayın, kamera canlı izleme, internetten kamera izleme, internet kamera, cctv kamera sistemi, dvr kart, pc kamera kartı, bilgisayar kamera kartı, bilgisayardan kamera ile izleme, pc dvr kartı, izmir, bilgisayar dvr sistemi, bilgisayarlı kamera, bilgisayarlı kamera sistemi, dvr cihazı ve kart sistemleri, bilgisayar güvenlik, pc güvenlik, güvenlik sistemleri, Bornova güvenlik kamera, Karşıyaka güvenlik kamera, Alsancak güvenlik kamera, Güzelbahçe güvenlik kamera, Torbalı güvenlik kamera, Tire güvenlik kamera, Menemen güvenlik kamera, Urla güvenlik kamera, Seferihisar güvenlik kamera, Gümüldür güvenlik kamera, Ürkmez güvenlik kamera, Manisa güvenlik kamera, Yazıbaşı Sanayi Bölgesigüvenlik kamera,  MTK Sitesi güvenlik kamera, izmir güvenlik kamera, Çamdibi kamera, AOSB izmir kamera, Çiğli izmir kamera, Atatürk Organize Sanayi bölgesi kamera, Evka güvenlik kamera, hatay güvenlik kamera, güzelyalı güvenlik kamera, mithatpaşa güvenlik kamera, göztepe güvenlik kamera, evka 3 güvenlik kamera, güvenlik kamera teknik servis, güvenlik kamera satış, güvenlik kamera montaj, güvenlik kamera kurulum, güvenlik kamera izmir, Bornova güvenlik kamera, bayraklı güvenlik kamera, egekent güvenlik kamera, izmir güvenlik kamera, bayraklı güvenlik güvenlik kamera, bornova güvenlik kamera

 

Bilgi

Telefonumuz:
0232 347 0744
Çalışma saatlerimiz: 
H.içi
: 08:30 - 18:00
Cmt: 08:30 - 13:00

Kredi Kartına Taksit

İzmir Parmak izi Okuma ve Yüz Okuma

İzmir Biometrik Parmak İzi Tanıma Yüz Tanıma
Erom Biometrik Kontrol ve Güvenlik Sistemleri
Telefon : 0232 347 07 44
H.içi : 08:30 - 18:00 Cmt : 08:30 - 13:00
Adres : 273/7 Sok. No:2/2  Bayraklı / İzmir